Inteligentne ogrzewanie z Eve Thermo

Opublikowano 15 listopada 2020

Temperatury za oknem nie pozostawiają złudzeń, sezon grzewczy możemy już uznać za otwarty. Ale czy to oznacza, że wszystkie kaloryfery w naszym domu powinny grzać z pełną mocą i narażać nas na dodatkowe koszty? Niekoniecznie. Termostat Eve Thermo to rozwiązanie, dzięki któremu w naszym domu będzie ciepło, zawsze, kiedy tego potrzebujemy.

 

Oszczędzaj i nie marznij

Sekret tkwi w dokładnym dopasowaniu temperatury w poszczególnych pomieszczeniach do Twojego planu dnia. Eve Thermo umożliwia kontrolowanie ogrzewania za pomocą aplikacji, Siri, stworzonych przez Ciebie harmonogramów lub w oparciu o obecność domowników. Zmniejsz lub wyłącz ogrzewanie, kiedy jesteś poza domem, a kiedy do niego wracasz poczuj przyjemne ciepło już na samym progu. Ty jesteś zmarźluchem, a Twoim dzieciom zawsze jest za ciepło? To też nie problem – możesz ustawić inną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

 

Kontrola w domu i poza domem

Wyobraź sobie możliwość podwyższenie temperatury, będąc w drodze do domu w zimny i deszczowy wieczór. Przed wyjazdem na zimowe wakacje możesz spokojnie zmniejszyć temperaturę, ale to wcale nie oznacza, że po powrocie ma Cię przywitać wychłodzone mieszkanie. Wystarczy podłączyć Eve Thermo do Apple TV lub HomePod, żeby mieć pełną kontrolę nad temperaturą, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Sterowanie inteligentnym ogrzewaniem

Plany są po to, żeby je zmieniać

Eve Thermo umożliwia tworzenie harmonogramów ogrzewania dostosowanych do planu dnia wszystkich domowników. Życie lubi zaskakiwać i czasami nasz plan dnia staje na głowie. Dlatego Termostat został wyposażony w funkcje umożliwiające kontrolowanie ogrzewania za pomocą kombinacji harmonogramów i lokalizacji wszystkich domowników.

Inteligentne ogrzewanie

W grupie siła

Z ekosystemem produktów EVE oszczędzanie jest naprawdę łatwe – termostat automatycznie wstrzymuje ogrzewanie podczas wietrzenia pomieszczenia. Urządzenie wykrywa otwarte okno dzięki integracji z Eve Door & Window lub poprzez czujniki rejestrujące gwałtowny spadek temperatury.

 

Twoja prywatność jest priorytetem

Eve Thermo umożliwia inteligentne ogrzewanie na podstawie kontrolowania lokalizacji użytkowników. Brzmi groźnie…  Nikt nie chce udostępniać swojej lokalizacji.  Technologia HomeKit i geolokalizacja w systemie iOS działają zgodnie ze ścisłymi wytycznymi Apple dotyczącymi ochrony prywatności danych.  Aplikacja Eve może określić, czy wszyscy opuścili dom, aby uruchomić odpowiedni harmonogram działania wybranych urządzeń, ale nie może ani rejestrować, ani udostępniać lokalizacji. Lokalizacja członków Twojej rodziny jest zawsze określana na podstawie konkretnego urządzenia ustawionego w opcji „Znajdź mój iPhone” w ustawieniach Apple ID.

 

Szybka i łatwa instalacja, bez udziału hydraulika

Eve Thermo jest szybki i łatwy w instalacji. Wystarczy odkręcić istniejący termostat, przykręcić Eve Thermo i w zaledwie kilku krokach skonfigurować go za pomocą aplikacji Eve. Bez obaw – podczas wymiany termostatów woda nie wydostanie się z kaloryfera.

 

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.