Artwizz – adpater USB-C High-Speed do HDMI & USB-A

Opublikowano 16 marca 2017

Niezbędny gadżet do biura

Każdemu posiadaczowi MacBooka 12” prędzej czy później przyjdzie zmierzyć się z ograniczeniami pojedynczego portu USB-C. Ładowanie, przesyłanie danych, podłączenie smartfona – co zrobić, gdy wszystkie te funkcje obsługuje jedno złącze? Można oczywiście robić wszystko po kolei, ale w praktyce takie rozwiązanie jest kłopotliwe i czasochłonne. MacBook musi się ładować, ale jednocześnie warto podpiąć do niego monitor, by wygodniej pracować. No i od razu brakuje portu, a tu przydałoby się jeszcze podłączyć dysk twardy lub aparat, żeby zgrać zdjęcia lub filmy… Z 15-centymetrowym adapterem Artwizz to możliwe: wystarczy wpiąć go do portu USB-C MacBooka i już masz do dyspozycji trzy złącza zamiast jednego.

Znalezione obrazy dla zapytania artwizz adapter usb-c

Praca w duecie

Adapter USB-C Artwizz jest w 100% kompatybilny ze smartfonami Galaxy Note 7, Huawei P9, LG G5 i HTC 10. Współpracując z dowolnym z wymienionych modeli, adapter Artwizz poradzi sobie z każdym standardem: USB 3, USB 2, HDMI, zasilaniem przez USB-C i QuickCharge. Jeśli używasz innego modelu smartfona z USB-C, skontaktuj się z jego producentem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obsługi poszczególnych funkcji.

 

Błyskawiczne przesyłanie danych i odtwarzanie filmów w jakości HD

Korzystając z adaptera Artwizz do portu USB-C można podłączyć trzy urządzenia naraz, np. telewizor, rzutnik, monitor, dysk twardy, aparat lub smartfon. Obsługa standardu USB 3 umożliwia także przesyłanie danych z prędkością do 5 GB/s. Oprócz ładowania urządzeń i przesyłania danych możesz jednocześnie oglądać filmy, ciesząc się doskonałą jakością dźwięku i obrazu.

Najlepszy wynik w teście Connect

Adapter USB-C Artwizz otrzymał maksymalną liczbę punktów w ramach testu Connect. Doceniono m.in. jego wygląd („design na miarę oryginalnych produktów Apple”), niezawodność („adapter nie wykazuje żadnych poważnych problemów”) oraz jakość ( „kabel jest porządnie przyspawany, a adapter nie ma żadnych ostrych krawędzi”). Test wykazał także prędkość transferu 240 MB/s przy użyciu dysku SSD Samsung i adaptera USB 3 – SATA III.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.