Wydarzenia i informacje prasowe

W archiwum znajdziesz wszystkie wydarzenia i informacje prasowe zamieszczone na naszej stronie. Do znalezienia treści starszych niż 24 miesiące zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki.

ALSTOR ponownie z nagrodą EIZO Award

Opublikowano 21 lipca, 2022.

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Alstor znalazł się w gronie laureatów, którzy zostali uhonorowani nagrodami EIZO. W tym roku przypadła nam nagroda EIZO Award 2022 w kategorii „Wzrost”. Pandemia Covid-19 mocno odbiła się na światowej gospodarce. Handlowcy EIZO dołożyli jednak wszelkich starań, by kontynuować sprzedaż i wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom. Japoński producent postanowił […]

EIZO powiększa serię monitorów 4K UHD do endoskopii, mikrochirurgii i innych precyzyjnych zabiegów o 4 nowe modele

Opublikowano 14 lipca, 2022.

EIZO wprowadza na rynek cztery nowe monitory w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160 pikseli). Mają przekątne od 32 do 55 cali i powstały z myślą o endoskopii, mikrochirurgii oraz innych zabiegach wymagających dużej precyzji.

EIZO prezentuje nową kartę graficzną 3U VPX dla systemów obliczeniowych zgodnych ze standardem SOSA

Opublikowano 8 lipca, 2022.

EIZO Rugged Solutions Inc., dostawca wzmocnionych rozwiązań do grafiki i wideo, wprowadza na rynek kartę Condor GR2S-A4500 przeznaczoną do użytku w systemach HPEC zgodnych ze standardem technicznym SOSA.
© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.