Wydarzenia i informacje prasowe

W archiwum znajdziesz wszystkie wydarzenia i informacje prasowe zamieszczone na naszej stronie. Do znalezienia treści starszych niż 24 miesiące zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki.

Nowość – 23″ monitor wielodotykowy DuraVision FDF2382WT-A

Opublikowano 25 maja, 2022.

EIZO wprowadza do swojej oferty wielodotykowy panel DuraVision FDF2382WT-A o przekątnej 23”. Monitor wykorzystuje technologię pojemnościową (PCAP) i doskonale nadaje się do zastosowań w przemyśle, medycynie oraz przestrzeniach publicznych.

Uchwyty, ramiona i nadstawki Ergotron w ofercie Alstor

Opublikowano 23 maja, 2022.

Uchwyty, ramiona i nadstawki Ergotron w ofercie Alstor

Zgodnie ze swoją filozofią, Alstor nieustannie rozszerza ofertę o rozwiązania sprawdzonych, wiodących na rynku firm. Stąd kolejna propozycja dla naszych klientów: uchwyty, ramiona i nadstawki na biurka do pracy w pozycji stojącej firmy Ergotron. Rozwiązania tego producenta gwarantują niezwykłą ergonomię pracy i niezawodność – w zależności od linii mają od 5 aż do 15 lat […]

EIZO wprowadza 15-calowy monitor przemysłowy z obsługą dotykową i różnymi opcjami instalacji

Opublikowano 17 maja, 2022.

EIZO wprowadza 15-calowy monitor przemysłowy z obsługą dotykową i różnymi opcjami instalacji

Już niebawem w ofercie japońskiego producenta pojawi się 15-calowy monitor DuraVision FDX1502T. Nowy model ma być wyposażony w analogowo-rezystancyjny panel dotykowy i zapewniać szerokie możliwości instalacji, aby sprostać wymaganiom różnorodnych środowisk przemysłowych.

Tyton VS2X: wolnostojący koder wideo w ofercie EIZO Rugged

Opublikowano 5 maja, 2022.

Tyton VS2X: wolnostojący koder wideo w ofercie EIZO Rugged

EIZO Rugged Solutions zajmuje się projektowaniem zaawansowanego, wzmocnionego sprzętu elektronicznego dla specjalistycznych sektorów rynku takich jak obronność, marynarka i lotnictwo. Wśród oferowanych rozwiązań znajduje się Tyton VS2X – wolnostojący koder wideo H.265/H.264 z obsługą metadanych CoT/KLV.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.